Luty 25, 2019

Organizatorzy

RZESZÓW – STOLICA INNOWACJIRzeszów Stolica Innowacji

Rzeszów – miasto będące stolicą utworzonego w 1999 roku województwa podkarpackiego, leży w południowo – wschodniej Polsce i liczy ponad 180 tys. mieszkańców. Jest jednym z najprężniej rozwijających się miast w Polsce, zajmuje też czołowe miejsca w rankingach najbezpieczniejszych miast i najlepszych miast do życia w kraju.

Rzeszów Ratusz
CENTRUM MEDYCZNE MEDYKMedyk

Centrum Medyczne Medyk jest firmą rodzinną, działającą od ponad 29 lat. To największą placówka związana z zakładami pracy na terenie Rzeszowa i okolic. Profesjonalny personel zatrudniany przez firmę dba o pacjentów z całego regionu, ale także z Polski i z zagranicy. W tej chwili podstawową opieką zdrowotną Medyk obejmuje już ponad 50 tys. osób, a dzięki nowoczesnemu sprzętowi medycznemu, badania wykonywane są szybko, sprawnie i dokładnie.

Statystyki Medyk
CZYM JEST SMART CITY HEALTH?Smart City

Idea smart city, czyli inteligentnego miasta nie jest niczym nowym, chociaż dopiero od niedawna ośrodki miejskie zaczynają podejmować odpowiednie kroki, celem jej wdrażania. Większość miast przekonuje się do tej idei dopiero od kilku lat. Główne założenie smart city skupia się na tym, żeby miasto poprzez nowe technologie i dobre zarządzanie, tworzyło z mieszkańcami sprawny organizm. Coraz więcej miast zaczyna działać zgodnie z ideą smart city ( inteligentnego miasta) i powoli widzi coraz więcej efektów swoich starań. Od czerwca 2015 r. ideę inteligentnego miasta na gruncie Rzeszowa realizuje Rzeszów Smart City