Luty 25, 2019

Pytania

Po co? Dlaczego? Gdzie? TU znajdziecie odpowiedzi na pytania, które mogą zaprzątać Wasze głowy.

Przede wszystkim każdy, kto kocha programować i ma głowę pełną pomysłów. Wasz Zespół powinien składać się od 3 do 5 osób.
Pracujemy w pięciu obszarach: Zdrowe Miasto, Zdrowy Senior, Smart Edukacja, Telemedycyna i Zdrowy Open Space. Wasz zespół będzie musiał wymyślić i stworzyć aplikację z zakresu medycyny (np. Mobilną Kartę Życia), która pozwoli lepiej, szybciej i dokładniej dbać o zdrowie mieszkańców Rzeszowa, poprawi bezpieczeństwo w mieście i sprawi, że Rzeszów stanie się najzdrowszym miastem na świecie!
Nie! Czekamy także na indywidualne osoby, które będziemy mogli na miejscu połączyć w grupy. Tak więc, jeżeli jesteście sami, śmiało się zgłaszajcie.
Nie. Cała zabawa polega na tym, by wszystkie zespoły od podstaw tworzyły program na miejscu wydarzenia. Spokojnie, nie zostaniecie z tym sami. Podczas Hackathonu towarzyszyć Wam będzie wielu mentorów z doświadczeniem, którzy pomogą Wam ukierunkować swoje pomysły i podpowiedzą, jak najlepiej je zrealizować.
Nie! Zgłoszenia i udział w naszym wydarzeniu są całkowicie darmowe.
Tak. Każdy uczestnik po zarejestrowaniu się na wydarzenie otrzyma maila z potwierdzeniem. Sprawdzajcie też SPAM!
Osoby spoza Rzeszowa i okolic, które będą chciały spać na miejscu, organizują sobie nocleg na własną rękę i koszt. W razie wątpliwości i problemów służymy Wam pomocą.
Każdy zespół musi przynieść sprzęt, którego będzie potrzebował do pracy. My zapewniamy Wam dostęp do darmowego WiFi.
W Honorowej Kapitule Konkursowej, stworzonej specjalnie na potrzeby wydarzenia zasiądą osoby z obszaru biznesu, medycyny, nowych technologii oraz pracownicy jednostek organizacyjnych miasta.
Oczywiście! Nasze wydarzenie nie stawia żadnych barier. W przypadku uczestnika z niepełnosprawnością zgłaszajcie nam potrzeby i sugestie, chcemy wszystkim zapewnić adekwatne i komfortowe warunki pracy.
Przybywaj na nasz Hackathon! Właśnie dlatego zespoły są interdyscyplinarne – by nawzajem się uzupełniać. Ty masz pomysł, ktoś wie jak go zrealizować – sukces gwarantowany!
Oczywiście, że jeść! Na miejscu zapewniamy Wam catering (śniadanie, lunch i kolacja), napoje (woda, soki i napoje energetyczne) oraz bombę witaminową w postaci owoców. A jeśli najdzie Was na schabowego, Rynek Rzeszowski oferuje szeroki wachlarz restauracji 😊(catering poza miejscem wydarzenia ponosicie na własny koszt).
Zapisy przyjmujemy do 18 marca o, tu: https://hackathonrzeszow.evenea.pl/
Piszcie do nas na adres: smartmediushackathon@gmail.com. Postaramy się rozwiać wszelkie Wasze wątpliwości!